První krok směrem k Aštánga józe

KDY:                  Sobota 24. února 2018,  14.00 – 17:00 hodin

LEKTORKA:        Denisa Schubertová

CENA:              Kč 550,–

Platbu za workshop je potřeba provést předem na účet 2901278543/2010, nebo v hotovosti přímo ve studiu. 100 % vaší platby získáte zpět při zrušení přihlášky 14 dní před začátkem workshopu.

Už jste se někde doslechli o dynamickém stylu jógy s názvem Aštánga jóga, ale ještě jste ji nevyzkoušeli? Zajímá vás, co se pod touto tradiční jógou ukrývá, v čem tkví její hloubka a především kouzlo? Nebo jen chcete začít s jógou, která by byla vhodná pro všechny bez ohledu na věk či fyzickou kondici? Pak je tento workshop ten pravý pro Vás.

Cíl kurzu

Společně si ve třech hodinách představíme, co je to Aštánga jóga, povíme si něco o její historii a o tom, jaké jsou její základní principy, které jsou základem pro to, abychom mohli Aštánga jógu praktikovat. Samozřejmě se také budeme věnovat i fyzické, ásanové, praxi, v rámci které se naučíme část první série Aštánga jógy, která se nazývá Yoga Chikitsa neboli Jógová terapie, tak, abyste si ji mohli zacvičit i sami doma.  Workshop „První krok směrem k Aštánga józe“ je takovým úvodem, prvním krůčkem k Aštánga józe, kterým si vybudujeme základ, na kterém pak můžeme dále stavět a budovat naši praxi.

Workshop je vhodný zcela pro všechny, je jedno, kolik Vám je let, je jedno, v jaké jste fyzické kondici a nezáleží ani na tom, zda máte nějakou zkušenost s jógou. Každá jednotlivá ásana se dá totiž přizpůsobit úplně každému dle jeho potřeb. Celá sekvence se dá praktikovat velice jemně, a nebo naopak ti, kteří si chtějí „zamakat“, si ji mohou přizpůsobit tak, aby zní vytěžili to, co potřebují. Je však třeba vždy počítat s tím, že se pravděpodobně více či méně zapotíte, na druhou stranu je však také důležité dodržovat zásadu, že nás naše praxe NESMÍ bolet, jinak děláme něco špatně. A na závěr je potřeba připomenout, že jóga je stále hlavně o zábavě.

NAMASTE.