Zastavte se a pojďte se věnovat pár dní jenom sami sobě, užijte si nádhernou relaxačně -jógovou dovolenou s očistou těla i mysli na břehu Tyrhénského moře na jihu Toskánska, nedaleko chráněné krajinné oblasti Maremma.

Ve spolupráci s CK Capro jsme pro Vás připravili týdenní jógový pobyt nazvaný „Zbavte se stresu aneb načerpejte chuť do života“. Těšit se můžete na ranní a večerní lekce kundaliní jógy, relaxační techniky a meditace a ajurvédské tipy pro zdraví, krásu a vitalitu. Po tomto týdnu plném cvičení, relaxace a zdravé stravy se vrátíte domů odpočatí,  výborně naladění a plni elánu do Vašich každodenních aktivit či nových životních rozhodnutí.  

PROGRAM:
Ranní lekce kundaliní jógy
Večerní lekce kundaliní jógy, meditace, relaxace

TERMÍNY:
30. KVĚTNA – 06. ČERVNA 2020
06. ČERVNA – 13. ČERVNA 2020
 
UBYTOVÁNÍ:
Ubytováni budeme v usedlosti z 16. století, která se nachází na zvlněných kopcích přírodní rezervace Maremma, uprostřed polí a dubových lesů, cca 30 minut od chůze od soukromé pláže. Tato lokalita je ideální pro každého, kdo touží strávit odpočinkovou dovolenou v klidu a daleko od každodenního městského shonu.  Cca 30 minut chůze opačným směrem se nachází vesnička Talamone, která se proslavila především tím, že se zde vylodil Giuseppe Garibaldi a započal cestu za sjednocováním italského království.

Usedlost nabízí 4 apartmány, které jsou zaříteny v rustikálním stylu a disponují kuchyňským koutem, sociálním zařízením, krbem a venkovní verandou. Apartmány jsou vzdáleny cca 20 minut od kempu Talamone, do něhož máme přístup zdarma a můžeme zde využívat bazén, bar, restauraci a supermarket.
 
VYBAVENÍ KEMPU & DOPLŇKOVÉ SLUŽBY:
– bazén
– restaurace
– bar
– supermarket
– půjčovna kol a skůtrů
 

OKOLÍ:
Rádi Vám poradíme s výlety po okolí. Kromě národního parku Maremma můžete navštívit například krásné přírodní sirné lázně Saturnia (60 km), přístavní městečko Porto Santo Stefano (30 km) či Grosseto, hlavní město stejnojmenné provincie.
 

TIPY NA VOLNÝ ČAS:
Vodní sporty – kayaking, windsurfing, kitesurfing, beach volejbal
Výlety na kole po okolí
Návštěva národního parku Maremma
Přírodní termály Saturnia
Přístavní městečko Porto Santo Stefano
Grosseto
Přednáška o základech ayurvédského stravování, tipy pro zdraví, krásu a vitalitu
 
CENA: 14. 872,- Kč (do 31. prosince 2019 cena 13.872,- Kč)
Cena zahrnuje: ubytování, polopenzi, jógový program
Cena nezahrnuje: letenku, transfer z/na letiště. Transfer z/na letiště v Římě je možno objednat za příplatek
Aktuální cena zpáteční letenky v tomto termínu: Praha – Řím je 2.425,- Kč včetně 10kg příručního zavazadla s leteckou společností Ryanair. Letenky lze najít na portálu Skyscanner
Registrace možná do 29.2. 2020
Jedu – chci rezervaci
 
Pro více informací nás můžete kontaktovat na emailu: terapieeva@gmail.com
Těšíme se na Vás.
Eva