fbpx

Ajurvéda je pozoruhodná, pět tisíc let stará „věda o životě“, systém přírodní léčby těla i ducha, která má kořeny právě v Indii. Je to jeden z nejstarších a nejúplnějších systémů přírodní léčby, v němž je obsažena velká moudrost, kterou by si měl osvojit každý z nás.

Ajurvéda vychází z principů ověřených tisíci lety zkušeností a ze způsobů života vedeného v souladu s přírodními zákony. Ajurvéda se zabývá nejen léčbou, ale také prevencí onemocnění a dlouhověkostí. Doporučuje individuálně založenou stravu, celkovou životosprávu, masáže, bylinné přípravky, detoxikaci a další léčbu podle konstituce jedince a jeho zdravotního stavu.

Naše zdraví je podmíněno rovnováhou tří životních energií zvaných dóši (váta, pita, kapha) a rovnovážným vztahem těla a mysli. Onemocnění vzniká nerovnováhou, kterou tělo vyjadřuje prostřednictvím příznaků provázejících nemoc. Nemoc vyléčíme, když tuto narušenou rovnováhu obnovíme vhodnou stravou, denním režimem, bylinnou léčbou a dalšími terapiemi.

Chcete-li podstoupit některou z ajurvédských procedur, s radostí vám mohu doporučit centrum AyurSoul, které založila a vede Dr. Pramitha. Nejprve s vámi zkonzultuje váš zdravotní stav a poté navrhne vhodné procedury a terapii a to buď jednorázové, nebo několikadenní balíčky:

Nabídka procedur a terapeutických balíčků:

Omlazující masáže

Shirodhara – indická masáž hlavy

Marma masáž

Masáž obličeje

Panchakarma – očistná terapie – 7. 14 a 21 dní, cca 7.300 – 21.700 Kč

Terapie Rasayna – omlazující balíček – 7, 14 a 21 dní, cca 6.200 – 18.500 Kč

Zeštíhlující program – zahrnuje stravu – 14 dní cca 12.300 Kč

Beauty program – 10 dní – cca 5.300 Kč

Pro bližší informace o procedurách či programech navštivte přímo stránky AyurSoul nebo nás kontaktujte na emailu renata@shantigarden.cz.

Zpět