Vědomý tanec – Za hlasem duše

Datum a čas konání
09.11.2018    18:00 - 21:00

Typ jógy

Lektor

Naše Duše k nám hovoří velmi jemně a tiše, chceme-li její hlas zaslechnout, je třeba se ztišit. Najít si prostor mimo každodenní shon, kde se můžeme uvolnit a nadechnout a kde se můžeme dostat do hlubšího kontaktu sami se sebou. Tanec spojuje nás s tělem i s Duší, se světem uvnitř i venku. Odkrývá naše návyky, ukazuje nové možnosti, odpovědi na naše otázky se začínají vynořovat do prostoru. Naše Duše k nám promlouvá…

VĚDOMÝ TANEC je svobodným pohybem a meditací zároveň, který přináší radost, svobodu a vitalitu. Tančíme právě, tak jak potřebujeme a skrze tělo a pohyb rozpouštíme vše nehybné a nefungující. Tanec nás postupně učí naslouchat moudrosti svého těla, srdce a mysli, propojuje nás s moudrostí života, tvůrčí silou, radostí z vědění kdo jsem. Ukazuje nám cestu k vnitřní svobodě, za našimi sny a do úžasné krajiny naší Duše.

 

Žádná taneční zkušenost není třeba. VĚDOMÝ TANEC JE PRO KAŽDÉHO:

  • Kdo má tělo a chuť tančit (od 15 do 100 let)

  • Kdo chce navázat zdravější vztah se svým tělem, pocity a emocemi

  • Kdo chce více poznat sám sebe

  • Kdo touží po uvolnění, svobodě a vitalitě

  • Kdo chce naplno tančit v bezpečném a svobodném prostředí

  • Kdo chce využít sílu sdíleného a podporujícího prostoru

 

Tanec je jedním z nejpřirozenějších pohybů, který nám ukazuje cestu ke svobodě a naplnění. Vytváří prostor mimo každodenní shon, kde se můžeme nadechnout a přicházíme do kontaktu sami se sebou.

Cena: Kč 500,-