Annie Suchá

Annie SucháJógu jsem začala praktikovat v roce 2009, když jsem studovala v Innsbrucku. Měli jsme tam vynikajícího učitele z Indie. Fascinovaly mě jeho znalosti, to, jak nám uměl všechno laskavě a srozumitelně vysvětlit, a samozřejmě i jeho provedení náročných jógových ásan, které se mi tenkrát zdály být fyzicky nemožné. Po skončení studijního pobytu a návratu do Prahy jsem s jógou pokračovala, ale ze začátku šlo spíše o rekreační, nepravidelnou praxi. Postupně jsem si začala uvědomovat, že pokaždé, když jsem lekci jógy vynechala, začala jsem se cítit nesvá, jako kdyby mi něco chybělo… Dnes pro mě jóga znamená mnohem víc, než jen fyzickou praxi. Je to moje láska, vášeň, životní cesta, lék, prostředek ke zklidnění mysli a k práci na lepší formě mého já. Jóga je pro mě radostí, a baví mě předávat ji dál.

Moje lekce jsou inspirované zejména Ashtanga jógou, které se věnuji, ale můžete se těšit i na pozice z jiných jógových tradic, protože jóga je jen jedna. Tato moje lekce je koncipovaná jako „all level class“, takže jsou vítání jak začátečníci, tak pokročilí studenti – v rámci jednotlivých ásan jsou nabízeny varianty, takže každý student si může vybrat dle své „pokročilosti“, fyzických možností a momentálního rozpoložení. Jedná se o dynamičtější lekci, přičemž důraz je kladen na správné dýchání, precizní provedení pozic a aplikaci jógové sutry “sthira-sukham āsanam“ – ásana má být pevná, stabilní a zároveň uvolněná, příjemná.

Jógové vzdělání:

–  200 RYT Ashtanga Vinyasa Yoga Teacher Training, Nepál,

–  studium na Shri K Pattabhi Jois Ashtanga Yoga Institute (KPJAYI), Indie,

–  jógové workshopy s mnoha inspirativními učiteli, např. David Robson, Philippa Asher, Kino MacGregor, Laruga Glaser, Kranti, Dylan Bernstein, Mark Robberds,

–  vlastní každodenní jógová praxe, studium jógové terapie, filozofie, anatomie a ájurvédy.

Instagram: @annie_yogaaddict

Nejbližší lekce

Vinyasa Fusion (CZ/EN)
Tue 22. 10. 2019    19:05 - 20:20

Výživná ranní vinyása (CZ/EN)
Thu 24. 10. 2019    07:30 - 08:30

Vinyasa Fusion (CZ/EN)
Tue 29. 10. 2019    19:05 - 20:20

Výživná ranní vinyása (CZ/EN)
Thu 31. 10. 2019    07:30 - 08:30

Vinyasa Fusion (CZ/EN)
Tue 05. 11. 2019    19:05 - 20:20