O nás

Renáta

V prosinci 2016 jsem po služební cestě v indické Kalkatě z pouhé zvědavosti navštívila Rishikesh, kolébku jógy. Neočekávala jsem nic jiného, než poznání nového místa a krátký relax před návratem k zpět do práce, ve které s nadšením a plným nasazením pracuji již téměř sedm let.Rishikesh pro mě však přichystal jisté překvapení. Během krátkého, pouze sedmidenního pobytu, mi dal ochutnat pocit svobody. Svobody ve smyslu jednoduchosti, skromnosti a klidu. A já jsem poprvé v životě ucítila touhu zažívat tuto jednoduchost každý den.

A tam ke me přišla také myšlenka, založit v Praze studio jógy, které bude k této prostotě a jednoduchosti motivovat a vést jeho návštěvníky. Studio, jehož posláním bude učit lidi tomu, že ke spokojenosti nevede žádná cesta, ale že spokojenost je cesta sama.

Přeji si, abychom byli v našem studiu schopni vytvořit takovou atmosféru, ve které budete moct odložit své myšlenky, odstoupit od svých starostí a po lekci se na svůj svět podívat s odstupem a klidnou myslí. Přeji si, abyste do našeho studia přicházeli především pracovat na svém duchu a nacházeli zde cestu k sobě a k lepšímu, spokojenějšímu životu.

Přeji si, aby Shanti Garden bylo studio nás všech, všech, kteří jsme pochopili, že není potřeba měnit svět, ale že musíme měnit sami sebe.

Shanti, Shanti, Shanti.