fbpx

Pokud něco opravdu chcete, celý svět se spojí, abyste to mohli uskutečnit. 

Paulo Coelho 

 

Jsem certifikovaná lektorka hormonální jógové terapie pro ženy, muže a diabetiky a přímá žačka autorky této metody – Dinah Rodrigues. Jsem jednou z prvních certifikovaných lektorek v ČR – hormonální jógu vyučuji od roku 2016. Zároveň jsem koučkou v oblasti antiagingu a zdravého životního stylu.  

Učím ženy mít se ráda a také to, že nejdůležitější jste právě vy. Když je žena šťastná, spokojená a zdravá, funguje pak celá rodina úplně stejně a naopak. 

Navracím ženám sebevědomí nejen díky hormonální józe, která zharmonizuje celé vaše tělo, ale také díky poradenství v oblasti antiagingu. Někdy však stačí „obyčejná“ rtěnka. Nedovedete si představit tu záři v očích ženy, která ji používá sporadicky anebo téměř vůbec…Říkám tomu terapie rtěnkou…a funguje náramně! 

———————————————————————– 

Vystudovala jsem ekonomický obor na fakultě strojní ČVUT v Praze a poté jsem téměř 15 let pracovala v bankovnictví. Vyšlapala jsem si cestičku od řadového zaměstnance až po manažerské posty. Vím, co znamená pracovat pro velké korporace, kde můžete zažít skvělý pocit při zavádění nových produktů, procesů a projektů, ale musíte dělat i věci, které Vás zkrátka nenaplňují a jste pod neutuchajícím tlakem a mnohdy i stresem. Začala jsem být unavená, objevily se první zdravotní komplikace 

Tehdy jsem „náhodou“ objevila hormonální jógovou terapii a prakticky okamžitě jsem se přihlásila na měsíční seminář. Už po první lekci jsem se cítila úžasně, měla jsem spoustu energie a vitality, kterou stres a sedavé zaměstnání odebíraly. Po necelém měsíci cvičení se mi zharmonizovala moje štítná žláza, se kterou jsem měla problémy a trpěla jsem hypofunkcí. Již jsem nemusela denně brát umělé hormony – stal se zázrak! A já stále cvičila a věřila, že tohle má velký smysl. Asi i díky cvičení hormonální jógy se pomalu měnil také můj pohled na svět a na to, co má a co nemá nadále smysl. 

Jednoho dne jsem se definitivně rozhodla! Stanu se certifikovanou lektorkou a vydám se na novou a neznámou cestu, která mi ale dávala čím dál větší smysl a také sílu…jsem na ní dodnes – byla to správná volba!  

———————————————————————– 

Hormonální jógová terapie je vědecky podložená a do detailu promyšlená dynamická sestava jednoduchých cviků, která má blahodárné účinky na naše zdraví a dokáže zlepšit stav celého organismu. Navíc je doplněna úžasnými protistresovými cviky. Říkám jí dokonalý zázrak! Pomocí speciálních technik a dechových cvičení přirozeně vyrovnává hormonální hladiny v lidském organismu. Navíc zlepší pružnost těla, pohyblivost kloubů, posílí plíce, detoxikuje organismus, posílí imunitu, vylepší tvar postavy a napomůže celkovému omlazení těla i mysli. Stačí absolvovat seminář, kde Vás naučím celou sestavu, kterou si pak cvičíte v klidu domova. Zabere Vám cca 30 minut. Pokud to pro Vás bude větší motivace – můžete absolvovat lekce pro absolventky, kde odcvičíme a zopakujeme celou sestavu a provádění jednotlivých cviků Vám zkontroluji. Tuto praxi doporučuje také autorka této metody paní Dinah Rodrigues. 

Žádné speciální vybavení nebo oblečení nepotřebujete! Pokud chcete, můžete si koupit jen 

podložku na cvičení případně blok na jógu, ale ani to není nezbytně nutné. 

Hormonální jóga má na rozdíl od té klasické velmi rychlé výsledky a to díky speciálním technikách, které využívá. Předchozí znalost jógy také není nutná – vše se naučíme na semináři. 

 

HORMONÁLNÍ JÓGA JE VHODNÁ PRO VŠECHNY ŽENY: 

 • cca od 30 let, kdy se hormonální hladiny začínají přirozeně snižovat 
 • které zažívají každodenní stres, úzkosti, bušení srdce 
 • při problémech s vypadáváním vlasů, špatnou kvalitou nehtů či při problémech s pletí 
 • při problémech v menopauze (návaly, pocení, deprese, ztráta vitality, únava…) 
 • které trpí nespavostí 
 • s bolestivou, silnou či chybějící menstruací či ovulací 
 • po vysazení hormonální antikoncepce či jiné substituční léčby 
 • s premenstruačním syndromem 
 • které chtějí snížit či zvýšit svou hmotnost 
 • s hypofunkcí štítné žlázy 
 • které chtějí otěhotnět (skvělá příprava), ale i při problémech s početím 
 • které potřebují srovnat hormonální hladiny po porodu a podpořit kojení 
 • jako prevence osteoporózy a inkontinence 
 • jako vynikající prevence a léčba syndromu karpálního tunelu 
 • a mnoho dalšího