fbpx
V Horkách 8, Praha 4

O nás

Studio Shanti Garden vzniklo v roce 2017 po té, co jsem v roce 2016 navštívila indický Rishikesh, kolébku jógy a uvědomila si v srdci, že jóga není jen fyzické cvičení, ale celý přístup k životu, náš každodenní život. A toto uvědomění mě přivedlo k touze vybudovat v Praze studio jógy, jehož posláním bude motivovat a vést lidi k jednoduchosti, spokojenosti a práci na sobě. Velký kus práce na sobě samých musíme zvládout sami, naším odhodláním, vůlí a disciplínou. Nikdy na to však nejsme úplně sami. Vždy při nás stojí a pomáhá nám naše komunika, naše jógová rodina.

Kromě standardních lekcí (Kundaliní, Vinjása, Ashtanga, Terapeutické a Integrální jógy) nabízíme v Shanti Garden také specializované lekce pro děti, maminky s dětmi či seniory. Po každé hodině si u nás můžete vypít šálek bylinkového čaje a popovídat si nejen o lekci s lektorem či novými přáteli, které jste našli na hodinách jógy. Naše, Vaše studio je tedy místem, kde se můžete věnovat svému tělu, ale také duši. Skrze setkávání s našimi blízkými, naší komunitou, se cítíme šťastní, spokojení a máme více energie a odhodlání k práci na sobě.

Jóga spojuje. Spojuje nás, naše konečné já s naším Nekonečným Já. Spojuje také nás, jedince s naší komunitou.

Vydejte se na cestu jógy a poznání spolu s námi, se Shanti Garden.

Sat Nam

 

Aktuálně: Informace o provozu našeho studia k 1. 11. 2021

Milé jogínky, milí jogíni,

přinášíme platné podmínky provozu jógového studia Shanti Garden od 1. 11. 2021.

Cvičíme bez respirátorů
Studio je zaopatřeno dezinfekcí, kterou je povinné použít před i po lekci všemi zúčastněnými. Již se nemusí nosit roušky ani respirátory.

Podmínky vstupu: negativní testy, očkování či prodělání nemoci Covid-19
Na recepci budete požádáni o vyplnění čestného prohlášení, že splňujete některou z následujících podmínek:

Na recepci budete požádáni o POTVRZENÍ O BEZINFEKČNOSTI (k nahlédnutí) a k vyplnění čestného prohlášení, že toto splňujete.

Potvrzení o očkování, negativním testu nebo prodělané nákaze si mohou lidé stáhnout na webu ocko.uzis.cz.

•(*)
tzv. bezinfekčnost se prokazuje potvrzením o ukončeném
očkování (nejméně dva týdny po poslední dávce), negativním testem na covid (PCR test platí 3 dny, antigenní test 24 hodin) nebo potvrzením o prodělaném covidu v posledních 180 dnech. Doklady nemusí prokazovat děti do 12 let.

Pomůcky a šatny – možné využívat
Je možné si podložky a ostatní pomůcky půjčit, ale doporučujeme
nosit vlastní. Pokud jógamatku nevlastníte, můžete ji zakoupit na yogashop.cz.
Je opět možné využívat šatny i sprchy. Prostory studia budou pravidelně čištěny a dezinfikovány mezi jednotlivými lekcemi.

Online lekce
Pro ty z vás, kteří přišli online lekcím na chuť nebo nechtějí a
nemohou dodržovat státní nařízení ohledně vstupu do studia , apk můžete využít on line studio na stránkách www.relaxpoint.cz,
kde máte k dispozici stovky videí, jógové sestavy , kryje z kundaliní jógy, meditace, obličejové masáže, techniky na uvolnění bolesti , posilovací sestavy, techniky na mládí , krásu a vitalitu. Nová videa se stále přidávají a můžete cvičit kdykoli a kdekoli
máte chuť.

Individuální lekce
Vedeme i individuální
lekce , pro více informací a objednání nás kontaktuje
na tel. 602 566 498

Jsme moc rádi, že se můžeme setkávat naživo! Těšíme se na vás.

Tým Shanti Garden